Świat zmienia się każdego dnia. Świat reklamy – tym bardziej. Każdy projekt to nowe wyzwania i często zupełnie odmienne oczekiwania. Dlatego potrzebujemy osoby wszechstronnej, elastycznej, która potrafi pracować w zmieniających się szybko okolicznościach. Fabryka Komunikacji Społecznej poszukuje osoby na stanowisko KOORDYNATOR KAMPANII / ACCOUNT EXECUTIVE.

Fabryka Komunikacji Społecznej to agencja reklamowa, zajmująca się obsługą kampanii o charakterze społecznym 360 tj. ATL, BTL, PR oraz realizacją zadań z zakresu event marketingu. W portfolio klientów agencji znajdują się instytucje publiczne, firmy oraz organizacje pozarządowe. FKS jest także wydawcą portalu kampaniespoleczne.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: fabryka@fks.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabrykę Komunikacji Społecznej s.c. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Komunikacji Społecznej s.c. z siedzibą ul. Filtrowa 75/22, 02-032 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.